Gry i zabawy socjoterapeutyczne

Zabawy w trakcie zajęć/ Забави під час занять!

   Стрибання в мішках

1.

Потрібні речі – 2-3 мішки з поліетелену або ж звиклі, в залежності від кількості команд.

Кількість учасників-  від 10

 Всіх учасників  ділиться на 2 , 3 команди з рівною кількістю !Організатор малює дві лінії , одна напроти одної ,на відстані довільній. Команди стають вздовж однієї з тих ліній . Першим учасникам команд видається по мішку ,які вони одягають на ноги!На старт вони починають бігти до протилежної лінії, тоді повертаються назад віддають мішок наступному учаснику його ж команди і той повинен зробити те саме.

З якої команди всі учасники пройдуть цю відстань швидше – та команда і перемогла!

 

Мумія 

Потрібні речі – туалетний папір

Кількість учасників-  від 4 – 6

Для цього потрібно поділити всіх на дві команди або ж на 3 і більше, в залежності від кількості учасників! В одній команді повинно бути 2 особи! Одна особа з команди є «моделлю» ,а друга – дизайнером! Кожній команді дається по 2 рулони туалетного паперу , а тоді засікаючи 2 хвилини часу , на старт дизайнери повинні зробити мумії із своїх моделей!

Яка команда справилась швидша та і виграє!

 

Кулька на кріслі 

 Потрібні речі – кульки

Кількість учасників  -від 6

 Всі діляться на команди , організатор забави ставить на відстані від команд 2-3 стільці в залежності ,від кількості команд і на стільці ставить надуті кульки , а збоку ще кульки , кількість ,яких повинна відповідати кількості учасників в команді! Тоді на старт по одній особі з команд підбігають до стільців і починають сідати на кульки так ,щоб вони тріснули , коли кулька тріснула учасник повертається на місце своєї команди  і біжить наступна особа, і те саме робить з наступною кулькою!

Та команда ,яка швидше тріснула всі кульки –  переможець!

 

Прищепки

Потрібні речі – прищепки

Кількість учасників  – 6-8

Учасників ділять на команди ,дві ,три і більше залежності ,від кількості учасників. В кожній команді по 2 особи і також в кожній команді одна особа – «модель», а друга «збирач прищепок». «Збирачу прищепок» зав»язують очі , а «модель» не має права –  говорити . «Моделі» начіпають  на одяг багато прищепок .Тоді організатор засікає 2 хвилини , на старт «збирач прищепок» повинен шукати і знімати прищепки з «моделі» .

Та команда , яка має найбільше прищепок і яка справилась найшвидше ,  і є переможцем.

 

Футбол руками

Потрібні речі – м”яч

Кількість учасників  – від 8-16

Всі учасники забави стають в коло, і широко роставляють ноги  так , щоб носки обох ніг доторкались до носків сусідів з обох сторін, між учасниками не мовинно бути забагато простору. Відстань між ногами то ворота кожного. Коло  умовно можна поділити навпіл і зробити дві команди з рівною кількістю учасників. І на старт всі починають грати у футбол руками , якщо до тебе в «ворота» залетів м»яч одни раз –  забераєш одну руку , другий – другу руку і тоді граєш «без рук» ,зсуваючи і розсуваючи ноги ,коли летить м»яч, а якщо четвертий раз  – тоді випадаєш з гри!Важливо пам»ятати м»яч не можна брати до рук і бавитись ним можна катуляючи тільки по землі!

Та команда в якої найбільше голів ,і в якої найбільше учасників залишилось – переможець!

Мітла

Потрібні речі – мітла ,магнітофон

Кількість учасників  –  від 11- 21

 Кількість учасників повинна бути не рівна,так щоб одна особа залишилась без пари! Лунає музика і всі танцюють в колі  ,одна особа танцює з мітлою в середині кола. Організатор забави  в якийсь час вимикає музику і тоді всі мають розбитись по парам і та особа, яка танцює з мітлою повинна її кинути і знайти собі пару!Той учасник який залишається без пари танцює з мітлою. В  цій забаві немає переможців!

 

Гра зі стільцями

Потрібні речі – стільці

Кількість учасників  -від  5 -30

Для цієї гри всім учасникам треба сісти на стільці, поставлені в коло. Ведучий говорить речення. Ті учасники, до яких воно відноситься, повинні пересісти туди, куди скаже ведучий. Наприклад, ведучий говорить: “Всі, хто сьогодні їздив на метро, пересядьте на два стільці вправо”. Тоді всі, хто в цей день їздили на метро, пересідають на два стільці вправо. Якщо там вже хтось сидить, то вони сідають до нього на коліна. В результаті може вийти, що на одному стільці сидять 5 чоловік.

 

Cyferki

 Ilość uczestników: Od 5 do 30

Wszyscy siadają w kółko. Każdy uczestnik wybiera sobie jakąś cyfrę. Osoba zaczynająca mówi np. 2-2  dzwonię do 5-5 . Osoba która ma cyferkę 5 mówi np. 5-5 dzwonię do 10-10 itd. Zabawa polega na tym że w momencie kiedy zrobimy błąd to uczestnicy wybierają tej osobie ksywę i wtedy kiedy trafi na kolej na tą osobę  to  musi ona prócz swojej cyferki powiedzieć swoją ksywę np. 2-2-krowa dzwonię do 3-3-baran.

Przegrywa osoba posiadająca największą ilość ksyw.

 

Reklamy
%d blogerów lubi to: